Zapraszam wszystkich szukających fotografa na ślub czy inną rodzinną uroczystość!

Zapraszam wszystkich szukających fotografa na ślub czy inną rodzinną uroczystość. Możecie mnie spotkać w dwóch miejscach, w których najczęściej pracuję we Wrocławiu oraz od niedawna w Brnie w czeskich Morawach. Moja praca to przede wszystkim pracownia mobilna gdzie cały sprzęt fotograficzny oraz komputerowy jest cały czas gotowy do drogi.

Najczęściej towarzyszę Młodym Parom na ślubach na terenie Dolnego, Górnego Śląska, Opolszczyzny, ale również wyjeżdżam w najdalsze zakątki Polski i od niedawna Europy żeby zapisywać Wasze ślubne historie. Uwielbiam plenery ślubne i wtedy z ogromna przyjemnością wypuszczam się nieco dalej… Kołobrzeg, Świnoujście, Zakopane czy Praga i Budapeszt tam możecie mnie spotkać w towarzystwie Par Młodych, najczęściej o wschodzie czy zachodzie słońca.

Zapraszam Was do napisania ze mną wspólnej fotograficznej historii! Jeżeli szukasz fotografa na ślub wyślij mi jak najwięcej informacji o planowanej uroczystości: data, miejsce, ślub kościelny czy urzędowy, itd.

Możecie się ze mną skontaktować przez telefon, maila... bardzo chętnie korzystam z połączeń video żeby móc Was usłyszeć i poznać na własne oczy. Łatwiej wtedy pokazać moje prace, wspólnie przeglądając albumy ślubne. Kontakt bezpośredni ostatnio nie jest łatwy więc żeby nie tracić czasu wykorzystuję nowe technologie.

Bożena Bochenek STUDIO FOTOGRAFICZNE
z polskich numerów:
tel. +48 606 36 46 17
z czeskich numerów:
tel. +420 771 120 622
e-mail: foto@bozenabochenek.com

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Przesyłając zapytanie na adres e-mail foto@bozenabochenek.com wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Bożena Bochenek STUDIO FOTOGRAFICZNE Państwa danych osobowych, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość.
W dniu 25 maja 2018 roku rozpoczęło swoje obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO). W związku z powyższym informuję, że:
Administratorem Państwa danych osobowych jest Bożena Bochenek STUDIO FOTOGRAFICZNE. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Dane osobowe, przekazane w wiadomości e-mailowej skierowanej na adres foto@bozenabochenek.com, tj. imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, informacje dotyczące ślubu/sesji będą przeze mnie przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie oraz prowadzenie ewentualnego dalszego kontaktu na Państwa życzenie.
Podstawą przetwarzania danych osobowych są czynności podejmowane przeze mnie na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże brak ich podania uniemożliwia świadczenie usługi fotograficznej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 roku od daty wysłania zapytania.
Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.