Sesja narzeczeńska to ważny element mojej pracy z przyszłą Parą Młodą.

Jest to pierwsza okazja do wspólnej fotograficznej pracy, dzięki której możemy się poznać, porozmawiać i w efekcie zobaczyć wykonane fotografie!

Po co nam sesja narzeczeńska? Często słyszę od osób, które ze mną jeszcze nie rozmawiały;-) W sezonie 2018 i 2017, kiedy wprowadziłam sesje narzeczeńskie do mojej oferty i wymyśliłam akcję „Darmowa sesja narzeczeńska we Wrocławiu” zrealizowałam dziesiątki sesji narzeczeńskich i tyle samo przeprowadziłam rozmów z przyszłymi Młodymi Parami.

Wiele Par traktowało sesję narzeczeńską jako pierwszą okazję do wspólnych, profesjonalnych zdjęć. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej bardzo często są umieszczane na zaproszeniach ślubnych czy przekazywane jako oryginalne i bardzo indywidualne podziękowania dla rodziców.

To również fajne narzędzie dla Par niezdecydowanych, które maja problem z wyborem fotografa ślubnego. To taka próbka moich fotograficznych możliwości!

To właśnie dla niezdecydowanych wymyśliłam akcję Darmowa sesja narzeczeńska we Wrocławiu!

Jak się przygotować do sesji narzeczeńskiej?

Zdjęcia z sesji udostępnię Wam w prywatnej galerii chronionej hasłem, a Wy wybierając z wieeeelu zdjęć z całej sesji sami wybierzecie te ulubione!

Sesja trwa od 40 minut do godziny. Do zobaczenia!